Údržba strojov, doprava zdarma, veľa benefitov

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Od 1 050 EUR/mesiac- prémia - variabilná zložka - príspevok na DDS - 4% - benefity v systéme Cafeteria Edenred - mimoriadne odmeny - odmena za zprostredkovanie zamestnanca

Popis práce

Máte záujem pracovať v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu a v priateľskom prostredí? Máte skúsenosť s údržbou a nastavovaním strojov? Potom nás neváhajte kontaktovať! Máme pre vás skvelú príležitosť. Nástup je možný IHNEĎ a je priamo do KMEŇOVÉHO STAVU spoločnosti (nejedná sa o agentúrne zamestnanie)

Náplň práce:
- zabezpečenie funkčnosti prístroja
- nastavenie strojov podľa parametrov
- spolupráca s výrobou

Ponúkame

- Firemná doprava zadarmo
- Letné a vianočné prémie
- Mimoriadne odmeny pri rôznych životných udalostiach
- Široký výber jedál a občerstvenia v kantíne
- 4% príspevok na DDS
- Pestré benefity v systéme Cafeteria Edenred
- Odmena za odporúčanie nového zamestnanca
- Každoročné zvyšovanie miezd
- Možnosť kariérneho rastu

Požadujeme

- Práca na PC – aspoň základy
- Prax s údržbou strojov
- Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4547298  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac