Nenáročná práca vo výrobe priamo v Trnave. Možný zárobok 1200€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacMzda okolo 1200€/mesiac s príplatkami a bonusmi

Popis práce

Ponúkame Vám jedinečnú pracovnú príležitosť vo výrobnej spoločnosti v Trnave, kde si viete zarobiť slušné peniaze vďaka nepretržitej prevádzke. Je to jednoduchá práca na rôznych oddeleniach. Na všetko vás zaučíme :) V prípade potreby vám vieme vyplatiť aj zálohu.

Náplň práce:
- obsluha jednoduchých zariadení a strojov,
- výroba plastových dielov, určených na tlmenie otrasov,
- kontrola kvality.

Ponúkame

- príplatky nad rámec zákona,
- 13. a 14. plat,
- príspevok na dopravu,
- závodné stravovanie na všetkých zmenách,
- bezproblémové parkovanie pred areálom,
- zaučenie do pracovných postupov,
- poskytneme Vám aj zálohu.

Požadujeme

- vek 18 rokov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kaliňaková
Tel.: +421917851205
E-mail: poslať životopis