Reagujte bez životopisu

Obsluha NZV v čistej výrobe. Zárobok 1100€ mesačne + bonus. Bezplatná doprava do práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac1100€/mesiac = 1100 € základ + 10% výkonnostný bonus

Popis práce

Hľadáte prácu v čistej výrobe, kde by ste nemuseli riešiť nočné zmeny? Ozvite sa nám, hľadáme záujemcov o prácu pickera vo výrobe pri Bratislave. Zabezpečujeme školenie na NZV a dopravu z viacerých smerov.

Náplň práce:
- zbieranie tovaru podľa objednávky
- manipulácia s NZV

2 zmenná prevádzka (ranná 6:00 - 14:00 a poobedná 14:00 - 22.00)

Ponúkame

- nová moderná a čistá prevádzka,
- 2 zmenná prevádzka (bez nočných)
- možnosť kariérneho rastu
- stravné v hodnote 5,10€/deň (bez doplatku zamestnanca)
- práca je vhodná aj pre absolventa bez praxe

Bezplatná doprava zo Senca, Nová Dedinka, Bernolákovo, Bratislava, Ivanka pri Dunaji, Šaľa, Galanta, Trnava, Bellova Ves + obce a mestá po ceste.

Požadujeme

- spoľahlivá dochádzka
- čistý výpis z registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Urbaníková
Tel.: +421918574910
E-mail: poslať životopis