Super práca ako manipulant v triediacom medzisklade obalov bez nočných zmien v Žiranoch

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Žirany
Termín nástupu
ASAP
Od 850 EUR/mesiacPriemerná mzda 850€ - 1 100€ (nástupná mzda 850€ brutto + rizikový príplatok 0,72€ brutto + náborový bonus + odporúčací bonus + stabilizačný bonus + mimoriadny bonus za sobotu)

Popis práce

Hľadáte možnosť práce v priamo v Nitre, bez nočných zmien? Nemáte prax a chcete získať pracovné skúsenosti a balík bonusov? Neváhajte nás kontaktovať! Hľadáme manipulantov do triediaceho centra, všetko Vás naučíme.

Vašou náplňou práce bude:
- manipulácia s obalmi v triediacom centre
- vykládka PET a CAN obalov v plastových vreciach
- vyskladňovanie a naskladňovanie materiálu do nákladného vozidla
- obsluha sčítacieho zariadenia
- práca so skenerom a váhou

Možnosť ísť pracovať aj na skrátený úväzok len každú sobotu v mesiaci!

Ponúkame

- náborový príspevok v hodnote 1000€
- odporúčací bonus v hodnote 500€
- stabilizačný bonus v hodnote 1000€
- mimoriadny bonus až do výšky 45€ za odpracovanú sobotu
- rizikový príplatok 0,72€ brutto/hodina
- finančný príspevok na stravné
- práca je vhodná aj pre absolventov a uchádzačov bez praxe

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- práca vhodná pre mužov (fyzicky náročnejšia)
- schopnosť rozoznávať farby je nutnosťou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Dzianová
Tel.: +421918574753
E-mail: poslať životopis