Reagujte bez životopisu

Čistá výroba cukroviniek v Seredi - nastavovanie zariadenia, mzda až od 1300€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
1 300 EUR/mesiacPriemerne mesačne od 1300€/brutto., Hodinová mzda od 6,60€/hod.,

Popis práce

Hľadáš jednoduchú fajn prácu v čistej výrobe? Pracuj priamo v Seredi a maj voľné víkendy Budeš nastavovať niektorý zo zariadení používaných vo výrobe. Stroj nastavuješ a kontroluješ, aby pracoval správne. Všetko, čo potrebuješ vedieť, ťa naučíme.

Náplň práce:
- obsluha vybraného automatizovaného stroja
- kontrola a údržba strojov

Vhodné pre mužov i absolventov !:) Naučíme ťa všetko jednoducho pri nástupe.

Ponúkame

- voľné víkendy
- ročný bonus až do 1000€
- moderné pracovné prostredie
- nástup možný ihneď ale aj neskôr podľa dohody
- teplé obedy od jedného eura priamo v závode
- poukazy a firemné akcie každým rokom(športové podujatia, detské podujatia...)
- pracovné oblečenie (aj vám ho operieme)
- príspevok 150 Eur na preplatenie zdravotnej starostlivosti,

Požadujeme

- práca je naozaj jednoduchá tak neváhaj. Zareaguj a my všetko zariadime.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Nováková
Tel.: +421918574927
E-mail: poslať životopis