Reagujte bez životopisu

Super práca vo výrobe priamo v Trnave, mzda až 1200 €

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac900 - 1 200 EUR/mesiac .4,88 €/hod. + 2,66 € priemerné príplatky a bonusy = priemerná hodinová mzda od 7,54 €/hod. brutto

Popis práce

Máme pre Vás skvelú pracovnú príležitosť vo výrobnej v spoločnosti priamo v Trnave, mestská doprava zabezpečená až k závodu. Výborná mzda vďaka práci v nepretržitej prevádzke. V prípade Vášho záujmu Vám môžeme vyplatiť priebežne zálohu.

Náplň práce:
- nenáročná kontrola kvality výrobkov
- práca vhodná aj pre absolventov
- jedná sa o výrobu dielov zo základných surovín
- pracuje sa 7,5 hod, v 4-zmennej prevádzke

Ponúkame

- nárok 13. plat, semestrálne bonusy a iné prémie
- žiadna prax nie je potrebná, na prácu Vás zaškolíme
- chutné stravovanie na všetkých zmenách
- príspevok na cestovné
- bezproblémové parkovanie pred areálom
- dobrá dostupnosť aj na bicykli

Požadujeme

- hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Králová
Tel.: +421917388408
E-mail: poslať životopis
ID: 4545948  Dátum zverejnenia: 26.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac