Údržba elektrozariadenia, bez nočných zmien, veľa benefitov!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Popis práce

Hľadáte stabilné zamestnanie v pokojnom a príjemnom prostredí s množstvom zaujímavých benefitov, ako sú príspevky na zahraničnú dovolenku, mimoriadné odmeny a veľa ďalšieho? Ste vyučený elektrikár, alebo máte prax v elektro odbore? Potom nás neváhajte kontaktovať! Hľadáme šikovných kolegov, ktorí by sa starali o elektronické a technické zariadenia na predajni. Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti (nejedná sa teda o agentúrne zamestnávanie). Práca je svojim charakterom vhodnejšia skôr pre mužov.

Náplň práce:
- Dohľad nad technickým a elektronickým zariadením
- Riešenie záručných a pozáručných servisov
- Drobné opravy v interiéry predajne
- Zabezpečenie rutinnej údržby zariadenia

Ponúkame

- Osobné ohodnotenie podľa šikovnosti
- Príplatky za prácu cez víkend
- Mimoriadne odmeny
- Vianočné odmeny
- Bezúročná pôžička
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu
- Sociálna výpomoc pri životných situáciách
- Príspevok na kultúru a šport
- Príspevok na zahraničnú dovolenku

Požadujeme

- Platná elektro vyhláška §21, 22 alebo 23
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Ochota pracovať na dvojzmennú prevádzku (8 hod. smeny)

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis
ID: 4544495  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac