Montážny pracovník – voľné víkendy, 13. plat, 1 zmena

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Gajary
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 290 EUR/mesiac- 13. plat - osobné ohodnotenie až 50€ + prémie až 50€ + príplatok za sťažené podmienky 90€ + stravne 100€

Popis práce

Máte záujem pracovať vo stabilnej firme, pri strojoch, alebo na montáži? Chcete mať voľné víkendy a pracovať iba na jednu zmenu? Potom se k nám pridajte, nástup je možný IHNEĎ a to priamo do
kmeňového stavu spoločnosti (nejedná sa o agentúrne zamestnanie).

Náplň práce:
- obsluha výrobných zariadení a strojov
- montážne práce podľa výkresov
- dokončovacie práce na výrobkoch
- obsluha VZV

Ponúkame

- práca na 1 zmenu
- 13. plat
- bonusy
- prémie
- príspevok na stravovanie
- skvelé prostredie pre rozvoj kariéry

Požadujeme

- Prax alebo vzdelanie SOU/SŠ
- VZV preukaz - prax

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4544241  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac