Top práca v sklade ako manipulačný pracovník s výbornou dopravnou dostupnosťou priamo v meste Nitra

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Pražská 32, Nitra-Mlynárce
Termín nástupu
ASAP/ihneď
5,35 EUR/mesiacPriemerná mzda 950€ – 1 100€ (nástupná mzda 5,35€ brutto + 120€ dochádzkový bonus + zákonné príplatky)

Popis práce

Máte skúsenosti s prácou v sklade a hľadáte stabilnú prácu na plný úväzok priamo v Nitre? Chcete pracovať na 3 zmeny, zarobiť si zaujímavé peniaze a mať voľné víkendy? Ak áno, hľadáme práve Vás a ponúkame Vám pracovnú príležitosť v zabehnutej logistickej spoločnosti priamo v centre mesta.

Vašou náplňou práce bude:
- manipulácia s tovarom
- príjem a uskladnenie tovaru
- zber, spracovanie a expedícia objednávok
- realizácia inventúr

Ponúkame

- práca priamo v meste Nitra
- výborná dopravná dostupnosť.
- práca od pondelka do piatku a víkendy sú voľné
- práca na 3 zmeny
- dochádzkový bonus až do výšky 120€/mesiac
- osobnostný extra bonus 50€
- príspevok na dochádzanie až do výšky 30€
- zákonné príplatky za nočnú prácu
- jedáleň priamo v závode k dispozícii pre rannú zmenu
- finančný príspevok na stravu v hodnote 5,10€

Požadujeme

- prax s prácou v sklade
- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Dzianová
Tel.: +421918574753
E-mail: poslať životopis
ID: 4542638  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,35 EUR/mesiac