Reagujte bez životopisu

Skvelá príležitosť bez nočných zmien. Môžete zarobiť až 1200€/mesiac. (Operátor/ka výroby)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac1200€/mesiac spolu s príplatkami a bonusmi

Popis práce

Máš strojárske vzdelanie a nebaví ťa už práca za pásom? Pracuj pre známu zahraničnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou stavebných produktov. Pracuje sa v 3. zmennej prevádzke, takže si môžeš zarobiť slušné peniaze.

Náplň práce:
- obsluha strojov a zariadení (čo si sa doteraz nenaučil - ukážeme/vysvetlíme ;)
- manipulácia s materiálom

Ponúkame

* moderné pracovné prostredie,
* nadštandardné finančné ohodnotenie,
* finančný príspevok na stravovanie,
* teplá čerstvá strava priamo v závode,
* nástup možný ihneď, ale aj podľa dohody,
* možnosť prejsť do kmeňového stavu v spoločnosti,
* bohatý program bonusov a benefitov,
* zaučenie do pracovných postupov.

Požadujeme

vzdelanie strojárskeho zamerania

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kaliňaková
Tel.: +421917851205
E-mail: poslať životopis
ID: 4536732  Dátum zverejnenia: 12.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac