Reagujte bez životopisu

Fajn práca v sklade v Hlohovci, voľné víkendy, mzda až 1150 €

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď/dohodou
910 - 1 150 EUR/mesiacPriemerná mzda 1150 € (910 € základná mzda, dochádzkový bonus max 90 €, pozičný bonus 90€, nočný príplatok + stravné lístky)

Popis práce

Hľadáme fajn uchádzačov do moderného a čistého skladu. Pracujte s počítačom a vašou úlohou je pripravovať materiál podľa objednávky. Pracuje sa s ľahkými dielmi. Práca je vhodná aj pre absolventov bez predchádzajúcich skúseností.

Náplň práce:
- 70 % pracovného času pracujete na počítači
- pracuje sa na 3 zmeny voľné víkendy
- príprava hotových výrobkov na expedíciu

Ponúkame

- väčšinou času pracujete na počítači
- moderné a čisté pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- bezplatné získanie VZV preukazu
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- získajte skúsenosti so systémom skladového hospodárstva
- dobrá dostupnosť pešo aj na bicykli
- prestávky podľa potreby

Požadujeme

- základy práce s PC
- záujem o dlhodobú spoluprácu
- zodpovedný prístup k práci

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Kovářová
Tel.: +421915776129
E-mail: poslať životopis