Vedúca/i smeny v obchode s potravinami, množstvo benefitov a zaujímavý zárobok!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 270 EUR/mesiac

Popis práce

Láka Vás práca s ľuďmi? Ste komunikatívni a máte vodcovské predpoklady? Pokiaľ áno, hľadáme práve Vás! Aktuálne obsadzujeme pozíciu vedúceho úseku v novej predajni pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, pôsobiacou v potravinárskom odvetví. Čaká Vás veľmi zaujímavá mzda s množstvom benefitov. Nástup je možný IHNEĎ a to priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce:
- Riadenie a organizácia činnosti na predajni
- Vedenie tímu zamestnancov
- Komunikácia so zákazníkmi a riešenie reklamácií
- spracovávanie hotovosti, uzatváranie pokladní a práca s registračnou pokladňou

Ponúkame

- Zárobok od 1270 Euro
- Osobné ohodnotenie podľa šikovnosti
- Príplatky za prácu cez víkend
- Mimoriadne odmeny
- Vianočné odmeny
- Prémie za dosiahnutie hospodárskeho výsledku
- Príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc pri životných situáciách
- Príspevok na kultúru a šport
- Príspevok na zahraničnú dovolenku

Požadujeme

- Tovaroznalectvo v oblasti potravín a tovarov denných potrieb
- Orientácia v potravinovej legislatíve
- Časová flexibilita, ochota pracovať na dve smeny (ranné a popoludňajšie)

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis
ID: 4510787  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 270 EUR/mesiac