Reagujte bez životopisu

Skvelá príležitosť vo výrobe bez nočných!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Od 4,3 EUR/hod.+ 30% variabilná zložka mzdy + mzdové zvýhodnenia a príplatky nad rámec ZP a Mzdového predpisu spoločnosti + finálna ponuka závisí od skúseností uchádzača

Popis práce

Máte záujem pracovať v priateľskom kolektíve vo významnej výrobnej firme, či už pri strojoch, alebo na montáži? Hľadáte stabilné zamestnanie, kde sa neustále môžete rozvíjať? Ste manuálne a fyzicky zdatný/á? Potom sa k nám pridajte, nástup je možný IHNEĎ a je priamo do KMEŇOVÉHO STAVU spoločnosti (nejedná sa o agentúrne zamestnanie). Táto práca je svojim charakterom vhodnejšia skôr pre mužov.

Náplň práce:
- obsluha, programovanie NC strojov (prax nie je potrebná, všetko naučíme)
- Práca s ohýbacím, prípadne dierovacím lisom, v prípade záujmu aj práca na montáži

Ponúkame

- Stravné lístky vo forme stavovacích kariet
- Dochádzkový bonus (175 € / polrok)
- Bonusový príplatok do výšky 0,40 € /h prehodnocovanie 2x ročne
- príplatok za popoludňajšiu smenu nad rámec Zákonníka práce
- príplatok za prácu v sobotu nad rámec Zákonníka práce
- Po odpracovaní 1 roka – príspevok zamestnávateľa na DDS
- po skončení skúšobnej doby, nárok na 1 deň voľna pri narodení dieťaťa nad rámec ZP
- celozávodná dovolenka v rozsahu 1 týždňa v lete a počas Vianočných sviatkov
- OOPP pri nástupe do pracovného pomeru

Požadujeme

- Schopnosť čítania technickej dokumentácie
- Samostatnosť a ochota učiť sa nové veci
- Ochota pracovať na dvojzmennú prevádzku bez nočných

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis
ID: 4510049  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.