Reagujte bez životopisu

Operátor CNC - dopravné, 2 zmeny bez nočných, 13.plat

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 280 EUR/mesiac- Nadštandardný sociálny program (dochádzkový bonus vo výške 80 EUR od 1. mesiaca) - Vianočný bonus - 13. plat v minimálnej výške 55 % základnej mzdy - Príspevok na dopravu – preplatenie 50 % nákladov z miesta bydliska na pracovisko - Stravovanie v závodnej jedálni za 1,00 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilnú prácu bez nočných zmien v prosperujúcej firme s priateľskou atmosférou, možnosťou kariérneho rastu a širokou škálou benefitov, ako je napríklad príspevok na dopravu, dochádzkový bonus a 13. plat? Tak nás neváhajte kontaktovať. Hľadáme šikovnú posilu na obsluhu a nastavovanie CNC strojov. Ak Vás láka práca v tomto odbore, naštartujte s nami Vašu kariéru!

Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu, nejedná sa o zamestnávanie cez pracovnú agentúru!

Náplň práce (podľa pozície):

- Obsluha a nastavovanie CNC stroja
- Využívanie programovacich jazykov (Fanuc, Heidenhain, Siemens Sinumeric)

Pracovný čas: dvojzmenná prevádzka (ranná 6:00 – 14:00 a poobedná 14:00 – 22:00)

Miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom

- Nadštandardný sociálny program (dochádzkový bonus vo výške 80 EUR od 1. mesiaca)
- Vianočný bonus
- 13. plat v minimálnej výške 55 % základnej mzdy
- Príspevok na dopravu – preplatenie 50 % nákladov z miesta bydliska na pracovisko
- Stravovanie v závodnej jedálni za 1,00 EUR
- Spoločenské akcie, príspevok na detskú rekreáciu, odmena k pracovnému a životnému jubileu, príspevok pri narodení dieťaťa, nákupná poukážka, wellness poukážka a mnohé ďalšie
- Nápoje na pracovisku
- Pravidelné prehodnocovanie mzdy
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
- Moderné, kultúrne pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo, CNC

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Aneta Dubská
Tel.: +421915231910
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4504923  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac