Ponuka práce pre skladníkov s VZV_práca na TPP/živnosť_nástup priamo do kmeňa

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,8 EUR/hod.TPP od 5,80 €/hod, živnosť od 8,00 €/hod. Možnosť vyššej mzdy - závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade s VZV na 2 zmeny - ranná/poobedná
- Príjem a výdaj materiálu, obsluha VZV
- Práca s pomerovými váhami
- Samostatná práca s PC a ručným skenerom (tvorba skladových výdajok, označovanie dielov QR kódmi)
- Inventúra skladu
- Zodpovednosť za kvalitu a splnenie termínov

- zázemie v stabilnej spoločnosti
- náborový príspevok 400 €
- mesačný dochádzkový bonus 80 €
- štvrťročné odmeny 100 €
- 13.plat
- príspevok na dopravu do zamestnania (závisí od km od 0 do 50 a viac - od 0,60 € do 4,20€/deň)
- doprava firemným autobusom zo stanice NM
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu + ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

2

- prax aspoň 2 roky
- platný preukaz VZV
- znalosť práce s PC
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť, zodpovedný prístup k práci

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Jančová
Tel.: +421918790716
E-mail: poslať životopis
ID: 4504637  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.