Reagujte bez životopisu

Operátor výroby v Trnave. Vhodnejšie pre mužov. Mzda 1200€/mesiac.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac4,95€/hod. Po pripočítaní príplatkov a bonusov možný zárobok od 1200€/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri linke,
- jednoduché manuálne činnosti,
- vizuálna kontrola dielov,
- jednoduché merania.

- dochádzkový bonus vo výške 86,04€,
- stabilizačný bonus 79,55€,
- prémie 18% z celkovej mzdy,
- 13. a 14. plat,
- príspevok na dopravu,

Nezáväzný pohovor aj s obhliadkou výroby.

V prípade záujmu reagujte na pracovnú ponuku, alebo zavolajte na číslo 0917851205.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zaoberá výrobou autosúčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na 4 zmeny (2dni ranná, 2dni nočná, 2dni poobedná, 2dni voľno)
- spoľahlivá dochádzka.

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kaliňaková
Tel.: +421917851205
E-mail: poslať životopis
ID: 4504047  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac