Reagujte bez životopisu

Vedúci predajne - veľa benefitov!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 1 700 EUR/mesiac- Osobné ohodnotenie podľa šikovnosti - Príplatky za prácu cez víkend - Mimoriadne odmeny - Vianočné odmeny - Prémia za dosiahnutie hospodárskeho výsledku

Popis práce

Baví Vás práca s ľuďmi, ste komunikatívny a máte skúsenosti s vedením prevádzky? Práve hľadáme šikovnú posilu na pozícii vedúcej/ho do novej predajne pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou pôsobiacou v potravinárskom odvetví. Čaká Vás zaujímavý mesačný zárobok množstvo benefitov.

Náplň práce:
- Vedenie tímu 45 zamestnancov
- Riadenie a organizácia činnosti na predajni
- Komunikácia s vedením firmy, dodávateľmi a zákazníkmi
- Riešenie reklamácií s dodávateľmi a zákazníkmi

Ponúkame

- Zárobok od 1700 Euro
- Osobné ohodnotenie podľa šikovnosti
- Príplatky za prácu cez víkend
- Mimoriadne odmeny
- Vianočné odmeny
- Prémia za dosiahnutie hospodárskeho výsledku
- Príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc pri životných situáciách
- Príspevok na kultúru a šport
- Príspevok na zahraničnú dovolenku
- Bezúročná pôžička
- Odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných jubileách
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Firemné vzdelávanie

Požadujeme

- Prax v obchode a s vedením ľudí
- Znalosť potravinovej legislatívy

Kontakt

Kontaktná osoba: Tereza Urbanová
Tel.: +420775587019
E-mail: poslať životopis
ID: 4484538  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac