Hľadáme operátorov do výroby na 12 hodinové zmeny

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Termín nástupu
Dohodou
736 - 1 200 EUR/mesiacod 736€ Brutto (závisí od počtu rokov praxe)+ individuálny, technologický a ekonomický bonus + príplatky ZP

Popis práce

Hľadáme operátorov do výroby, ktorí majú záľubu v technickom smere. Pracovná príležitosť v chemickom priemysle na oddelení izolácie a fermentácie. Nie je to pásová výroba.

Vašou náplňou práce bude:
Obsluha strojnotechnologických zariadení.
Príprava roztokov.
Vedenie procesov podľa predpisov.
Kontrola prebiehajúcich procesov.
Vypĺňanie výrobných formulárov.
Práca s PC - obsluha strojných zariadení z velína.

Ponúkame

Individuálne bonusy
Ekonomické bonusy
Technologické bonusy
Rôzne iné príplatky
Možnosť teplej stravy priamo v jedálni firmy
Zmennosť - 12hodín deň, 12 hodín noc , 2 dni voľno
Výborná dostupnosť verejnej dopravy
Príspevok DDS od zamestnávateľa

Požadujeme

Min. stredoškolské vzdelanie technického smeru
Prax v chemickom, potravinárskom, strojárskom priemysle je vítaná
Maximálna zodpovednosť
Technické myslenie
Flexibilita
Vnímavosť
Fyzická zdatnosť
Poskytovanie spätnej väzby
Ochota pracovať 12 hodinové zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4479957  Dátum zverejnenia: 3.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 736 EUR/mesiac