TPP - Operátor výroby vo Vrábľoch

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď
680 - 980 EUR/mesiac1000€ priemerná mzda (675€/mesiac brutto + 25% osobné ohodnotenie a príplatky)

Popis práce

Hľadáme operátora na tri zmeny do Vrábel.

Náplň práce:
- obsluha stroja - výroba kompozitu
- orezanie strojom na požadovanú veľkosť
- obsluha výrobných liniek
- termoformovanie, napeňovanie
- konečná montáž krytov podlahy a batožinového priestoru osobných automobilov

Ponúkame

- zabezpečené stravovanie
- pri dobrých pracovných výsledkoch osobná prémia až do výšky 25%
- navýšenie základu už po prvom mesiaci (na základe podaného výkonu) 725€/brutto.

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- prechádzajúce skúsenosti vo výrobe automotive
- ochota pracovať na zmeny
- vhodné pre mužov
- ubytovanie a dopravu neposkytujeme

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis