Hľadáš stabilnú prácu ako elektrikár? Máme pre teba lákavú ponuku!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
Január
1 000 - 1 300 EUR/mesiac4,40€/hod + dochádzkový bonus 150€ + zákonné príplatky

Popis práce

Ponúkame prácu elektrikára v stabilnej spoločnosti v automobilovom priemysle:
NÁSTUP HNEĎ DO KMEŇA !

Práca na 3 zmeny po 7,5 hod. denne / 12 hod. zmeny v nepretržitej prevádzke

Náplňou tvojej práce bude :
- preventívna kontrola elektrotechnických zariadení
- operatívna údržba elektrotechnických zariadení
- zabezpečenie funkčnosti zariadení s minimálnymi prestojmi

Podmienkou je aspoň odborná spôsobilosť §21 a práca ako pomocný elektrikár!

Ponúkame

výkonnostný bonus
dochádzkový bonus 150€ brutto / mesiac
13. plat
vstupný bonus vo výške 500€ ( 300€ vyplatených po skúšobnej dobe, 200€ vyplatených po ďalších odpracovaných 3 mesiacoch)
bonus za odporučenie známeho vo výške 600€ ( podmienky získania sú rovnaké ako pri vstupnom bonuse)
nástup hneď ako kmeňový zamestnanec

Požadujeme

odborná spôsobilosť §21,§22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
stredoškolské vzdelanie s maturitou technického smeru
skúsenosť s prácou s automatizačnými prvkami PLC automaty, snímače a iné
skúsenosť s elektro-schémami výhodou
uchádzač nesmie mať astmu/ alergie
prax vo výrobe výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Žigová
Tel.: +421905319789
E-mail: poslať životopis