Reagujte bez životopisu

Skvelá príležitosť pre milovníkov módy! #HteLT (Predavač/ka)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Popis práce

Baví Vás móda, ste komunikatívni a orientujete sa v módnych trendoch? Práve hľadáme milých a usmievavých kolegov/yne do predajne s luxusným tovarom. Čaká Vás mesačný zaujímavý zárobok, bonusy z predaja, 50% zľava na firemné produkty a množstvo ďalších benefitov. Nástup je možný ihneď!

Náplň práce:
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- proklientsky prístup
- starostlivosť o predajňu

Ponúkame

- zaujímavé mzdové ohodnotenie od 800 Euro
- osobné ohodnotenie až 150 Euro podľa šikovnosti
- príplatky za víkendové smeny
- neobmedzené prémie z predaja
- 50% zľava na firemný tovar
- 100% príplatok za prácu vo sviatok
- príspevok na stravovanie
- pracovná uniforma šitá na mieru pre zamestnancov
- nástup je na HPP priamo do kmeňového stavu spoločnosti

Požadujeme

- záujem a cit pre módu, orientácia v materiáloch
- komunikatívnosť a spoľahlivosť
- prax na obdobnej pozícii
- ochotu pracovať na dlhý/krátky týždeň

Kontakt

Kontaktná osoba: Tereza Urbanová
Tel.: +420775587019
E-mail: poslať životopis
ID: 4478630  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac