Reagujte bez životopisu

Vedúci predajne s odevmi a doplnkami, skvelé bonusy! #WG5cu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Popis práce

Baví Vás móda, ste komunikatívny/a, orientujete sa v módnych trendoch a máte skúsenosti s vedením predajne či menšieho kolektívu? Práve hľadáme šikovnú posilu na pozícii vedúcej/ho predajne s luxusným tovarom. Čaká Vás zaujímavý mesačný zárobok, bonusy z predaja, 50% zľava na firemné produkty a množstvo ďalších benefitov. Nástup je možný ihneď!

Náplň práce:
- vedenie predajne a menšieho kolektívu kolegov
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- proklientsky prístup

Ponúkame

- zaujímavé mzdové ohodnotenie od 1 000 Euro
- osobné ohodnotenie podľa šikovnosti až 150 Euro
- príplatky za víkendové smeny
- neobmedzené prémie z predaja
- 50% zľava na firemný tovar
- 100% príplatok za prácu vo sviatok
- príspevok na stravovanie
- pracovná uniforma šitá na mieru pre zamestnancov
- nástup je na HPP priamo do kmeňového stavu spoločnosti

Požadujeme

- záujem a cit pre módu, orientácia v materiáloch
- komunikatívnosť a spoľahlivosť
- skúsenosť s vedením predajne či menšieho tímu ľudí
- ochotu pracovať na dlhý/krátky týždeň

Kontakt

Kontaktná osoba: Tereza Urbanová
Tel.: +420775587019
E-mail: poslať životopis
ID: 4473257  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac