Reagujte bez životopisu

Vedúci novej prevádzky minikaviarne

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac

Popis práce

Baví Vás práca s ľuďmi, ste komunikatívni a ste milovníkom kávy? Potom nás neváhajte kontaktovať! Hľadáme šikovných pracovníkov na rozjazd úplne novej pobočky siete minikaviarní. Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti, nejedná sa teda o agentúrne zamestnávanie. Nástup je možný IHNEĎ!

Náplň práce:
- vedenie prevádzky
- nábor a zaškolenie nových pracovníkov, organizácia smien
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi

Ponúkame

- zaujímavé mzdové ohodnotenie podľa šikovnosti až 1400 EUR
- bonusy
- priateľský kolektív
- rozjazd úplne novej prevádzky
- nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti (nejedná sa o agentúrne zamestnávanie)

Požadujeme

- spoľahlivosť, dochvíľnosť, samostatnosť
- prehľad v oblasti pracovnoprávnych vzťahov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Hlinská
Tel.: +420731682278
E-mail: poslať životopis
ID: 4436522  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac