Reagujte bez životopisu

Hľadáme šikovných skladníkov na prácu s nízkozdvižným vozíkom s možnosťou zaškolenia a s dopravou zdarma!!!!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Gáň
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
5,52 EUR/hod.5,52€ + výkonnostný bonus + príplatky + stravné lístky vo forme finančného príspevku

Popis práce

- miesto výkonu práce je logistické centrum Gáň (pri Galante)

Náplň práce:
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- kompletizovanie úloh na paletu tzv. pickovanie
- práca s ručným skenerom
- vedľajšia náplň práce: pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer na pracovnú zmluvu
- nepožadujeme prax ani skúsenosti - možnosť zaučenia
- sčítanie príplatkov ( napr. ak pracuje v sobotu nadčasovú zmenu, vyplatíme Vám príplatok za nadčas aj príplatok za prácu v sobotu.)
- možnosť získania výkonnostného bonusu
- doprava zo širokého okolia zadarmo
- zabezpečené ubytovanie zadarmo
- koordinátor na každom nástupe
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu vo forme finančného príspevku

hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul is

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- v prípade, že nemáte preukaz na vozík, je potrebné absolvovať školenie ZADARMO
- vstupná lekárska prehliadka
- výpis z registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Horalová
Tel.: +421907735279
E-mail: poslať životopis
ID: 4405139  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,52 EUR/hod.