Chceš pracovať na pozícií Skladníka? Posledné voľné miesta! Ponúkaná mzda až 950€/mesačne!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
Dohodou
854 EUR/mesiac854€ + príplatky = priemerná mesačná mzda až 1 000€

Popis práce

Tvojou náplňou práce bude:

- vykladanie a príjem tovaru
- práca s VZV na retraku = výhodou
- zaskladňovanie materiálu
- výdaj materiálu
- zásobovanie liniek
- realizácia inventúr
- balenie
- práca s pc
- práca na zmeny s možnosťou dohodnúť si zmennosť ako Ti vyhovuje:
* 3 zmenka 12 hod. - denná, nočná, voľno, bez víkendov
* 4 zmenka 12 hod. - denná, nočná, voľno, voľno, aj víkendy

Ponúkame

- garantovaný 13. plat
- príplatky aj nad rámec zákonníka práce
- voľné víkendy
- príspevok na dopravu
- finančný príspevok na stravné
- bezproblémová doprava SAD (v príp. cestovania autom-zabezpečené parkovacie miesto)

Požadujeme

- platný VZV preukaz - výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Čitbajová
Tel.: +421915746890
E-mail: poslať životopis