Pracuj v strojárskej firme ako obrábač na CNC stroji

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
871 EUR/mesiac871 EUR/mesiac + 27% variabilná zložka, možnosť zárobku 1800 EUR/mesiac brutto

Popis práce

Ponúkame prácu pre obrábačov kovov, ktorých náplňou práce bude:

- obsluha CNC obrábacieho stroja
- kontrolovanie a meranie vyrobených dielov
- práca podľa výkresovej dokumentácie
- nastavovanie stroja podľa plánu výroby, základná starostlivosť o stroj (čistenie, pravidelná kontrola)

Práca je v 3 zmennej prevádzke.

Stravovanie vo firemnej jedálni.

Máme zabezpečenú firemnú dopravu na všetky tri zmeny z miest (pracujeme v 3 zmennej prevádzke): Bytča, Mikšová, Považie, Považské Podhradie, Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom, Košeca, Ladce a Ilava. Rovnako z autobusovej a železničnej stanice v Považskej Bystrice do firmy tam a späť

Ponúkame

- príspevok na ubytovanie 72 €/mesiac pre zamestnancov, ktorí bývajú nad 100km
- 2 dni dovolenky naviac
- možnosť zárobku až 1800 €/brutto/mesačne
- NÁSTUPNÝ BONUS VO VÝŠKE 1.000 € S POSTUPNÝM VYPLÁCANÍM
- ODMENA za odporučenie kandidáta 750,-€
- možnosť navyšovania tarifnej mzdy
- možnosť záloh
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
- teplá strava na všetkých 3 zmenách
- 2 dni dovolenky navyše + príplatky nad rámec Zákonníka práce
- doprava zabezpečená na všetky tri zmeny z miest: Bytča, Mikšová, Považské Podhradie, Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom, Košeca, Ladce a Ilava. Rovnako z autobusovej a železničnej stanice v Považskej Bystrice do firmy tam a späť

Požadujeme

- PRAX S CNC STROJMI
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Jančová
Tel.: +421918790716
E-mail: poslať životopis