Pracovník na oddelenie zvarovne a montáže v Nitre

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
945 EUR/mesiac945 + 10% výkonnostný bonus + 30€ príspevok na dochádzanie + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nakladanie a vykladanie vylisovaných komponentov na robotickú linku (jedná sa o diely z hliníka a ocele)
• kontrola kvality vyrobených dielov
• zaznamenávanie údajov o výrobe
• udržiavanie čistoty na pracovisku
• práca na 3 zmeny

• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10% zo základnej mzdy po skúšobnej dobe
• 30€ príspevok na dochádzanie
• finančný príspevok na stravovanie
• zázemie stabilnej spoločnosti a práca s novými technológiami
• stabilná práca v novovzniknutej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- fyzická zdatnosť (práca v stoji)
- pozitívny prístup k práci

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4372755  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 945 EUR/mesiac