Výroba čítacích zariadení pri Trnave

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 47, Zavar
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
875 EUR/mesiac875

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sede, montáž, spájanie komponentov
- potrebná fyzická zdatnosť - bremená do 15 kg
- schopnosť zvládnuť základné úkony na PC prihlásiť sa, pozrieť si návod, práca na linke
- práca v tichom prostredí, teplo, čisté prostredie
- pracovné zmeny 2 zmeny (menenie zmeny po týždni)
- pracovná doba: PONDELOK - PIATOK (6:00 - 14:00h, 14:00 - 22:00h)
- v sobotu práca iba výnimočne, ak áno, vopred ohlásená (približne 1x mesačne)

- stravný lístok vo forme finančného príspevku
- dochádzkový bonus 140€
- príplatok za poobednú zmenu 3,50€ / prac. zmena
- príplatok 45€ podľa počtu dní na linke, podľa pridelenia pracovnej pozície
- ročný bonus vo výške základnej mzdy - prepočítaný na mesiace vyplácaný v decembri

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa zameriava na výrobu skenerov, mobilných počítačov a RFID systémov, zároveň poskytuje distribučno-logistické a servisné služby.

Požiadavky na zamestnanca

- dlhodobá spolupráca
- vyžadovaný dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- čistý register trestov

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4372301  Dátum zverejnenia: 3.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 875 EUR/mesiac