Можливість для людей з України

водітель погрузщікa/без превказа +наступний бонус 600 €/ Можна заробити і 955€ в чистому

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Кожен понеділок
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac850€+ Нічні надбавки 60€+ Особиста оцінка 140€+ Робоча субота 24€ +Oцінка на рахунок 39€ +Надбавка для водітеля погрузщікa 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- проста робота на складі
- маніпуляційні роботи с візком
- постачання лінії
- забезпечиваніе лінїі матеріалом
- перевозити товар в секторі
- поповнення матеріалу
- зберігання піддонів
- забезпечиваніе матеріалy виходячи з вимог виробництва
- оперативна діяльність

- 13.оплата, внесок на пільги від 194€ на рік (наприклад, на транспорт або в кіно), їда в їдальні за 1,26 євро, внесок до 3% на додаткові пенсійні заощадження, вірність винагороди від 50% до 100% базової зарплати)-
- посвідчення ми поновлюємо, видаємо та забезпечуємо БЕЗПЛАТНО (якщо ви активний водій при дотриманні умов)
- надбавка на соціальні пільги від 150 € на рік
-vдоплати в нічні зміни - доплата за додатковий час - особиста оцінка
- харчування безпосередньо на робочому місці (1,26 євро за їжy)
- цілорічний питний режим

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Виробник автомобілів у Трнаві належить концерну Stellantis, який представлений у сотнях країн світу. У нашу сім’ю входять бренди Peugeot, Citroën, Opel. У нас працює понад 209 000 людей по всьому світу. Hад 4200 iз них знайшли роботу в Трнаві.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Шукаємо чоловіків та жінок на позицію водітеля погрузщікa- без превказа. Посвідчення Вам безкоштовно видаватимемо
- pобота в 3 зміни з понеділка по п’ятницю з можливістю надурочної роботи

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4371517  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac