Reagujte bez životopisu

Skladník/picker - novootvorený, moderný Sklad v seredi / bez ubytovania

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Sereď, Sereď
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
6.7.2022
6,13 EUR/hod.6,13€ + výkonnostný bonus + príplatky + stravné lístky

Popis práce

- miesto výkonu práce je nové logistické centrum v Seredi

Náplň práce:
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- kompletizovanie úloh na paletu tzv. pickovanie
- práca s ručným skenerom
- vedľajšia náplň práce: pomocné manipulačné práce (balenie paliet, vykladanie tovaru z kamiónov, upratovanie)

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer na pracovnú zmluvu
- nepožadujeme prax ani skúsenosti - možnosť zaučenia
- sčítanie príplatkov ( napr. ak pracuje v sobotu nadčasovú zmenu, vyplatíme Vám príplatok za nadčas aj príplatok za prácu v sobotu.)
- možnosť získania výkonnostného bonusu
- doprava zo širokého okolia zadarmo
Šaľa - Veča, Šaľa, Diakovce, Čierny Brod, Galanta, Váhovce, Sereď
Horný Dvor - Senec - Hrubý Šúr - Zlaté Klasy - Jelka - Veľké Úľany - Sládkovičovo - Veľká Mača
Pezinok - Vinosady - Modra - Budmerice - Kaplná - Cífer - Trnava

- koordinátor na každom novom nástupe
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu

hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul is

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- v prípade, že nemáte preukaz na vozík, je potrebné absolvovať školenie ZADARMO
- vstupná lekárska prehliadka
- výpis z registra trestov

Kontakt

Kontaktná osoba: Cyntia Kovácsová
Tel.: +421915815721
E-mail: poslať životopis
ID: 4370900  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,13 EUR/hod.