Operátor výroby so zabezpečeným ubytovaním

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
jún 2022
955 - 1 235 EUR/mesiac955 EUR/mesiac. Od prvého dňa mesiaca nasledujúceho po uplynutí 3 mesačnej skúšobnej doby 985 € brutto + výrobný bonus (0 – 15 % tarifnej mzdy od prvého mesiaca) + trinásty plat + príspevok na dopravu (20 € brutto), atraktívne benefity a sociálny program, priemerný mesačný zárobok 1198€ brutto - 1235 € brutto

Popis práce

Pre nášho významného klienta hľadáme Operátorov do výroby v automobilovom priemysle s dopravou zo širokého okolia zdarma alebo s možnosťou ubytovania.

Náplň práce:
- práca na výrobnej linke podľa určených procesov
- zameranie sa na kvalitu odvedenej práce
- schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií a štandardov

Miesto výkonu práce: Nitra

Ponúkame

Benefity:
-bezplatná doprava do 100 km alebo príspevok na dopravu 20€
-mesačný bonus vo výške od 0% do 15% v prepočte od 0€ do 143€
-13. plat
- odmena 100€ pri dosiahnutí pracovného výročia
-príspevok na DDS vo výške 3% (po skúšobnej dobe)
-zdarma životné a úrazové poistenie (po skúšobnej dobe)
-300€ ročne na rôzne benefity podľa vlastného výberu (zdravie, relax, šport...)
-odmena za odporúčanie nového kolegu
-výška príplatkov za nadčasy je vyššia ako vyžaduje zákon

Výhody:
- práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
- doprava zdarma zo širokého okolia
- ubytovanie v blízkosti závodu so zabezpečenou dopravou do a z práce (1. mesiac zdarma, 2. mesiac príspevok 50€, 3. mesiac 75€ a od 4. mesiaca 100€)
- zaškolenie na prácu - nepožadujeme prax
- čisté pracovné prostredie
- stravovanie len za 1€
- možnosť ďalšie vzdelávania aj kariérneho rastu

Požadujeme

- dobrá manuálna zručnosť a precíznosť
- zodpovedný prístup k práci
- práca na zmeny
- príležitosť aj pre uchádzačov bez skúseností

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis