Personálny koordinátor so srbským jazykom

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac900

Popis práce

Personálna agentúra Index Nosluš hľadá kolegyňu/kolegu , ktorej/ho pracovnou náplňou bude:

- tlmočenie do srbského jazyka,
- poskytovanie informácií kandidátom o prácu,
- komunikácia s obchodnými partnermi,
- nábor zamestnancov, realizácia výberových pohovorov
- testovanie kandidátov, vyhodnocovanie testov, prezentácia v srbskom jazyku.
- príprava reportov, tabuliek, vyhodnotení jednotlivých procesov

Ponúkame

- 5 dní dodatkovej dovolenky
- príspevok na stravovanie
- služobný telefón, notebook, v prípade potreby služobné auto na pracovné úlohy

Požadujeme

-srbský jazyk
-samostatnosť
-komunikatívnosť
-flexibilita
-aktívny vodič, ochota cestovať

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Ďurtová
Tel.: +421917862022
E-mail: poslať životopis