Operátor výroby v priemyselnom parku, doprava v rámci Nitry zabezpečená

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
971 EUR/mesiac911€ základ + 60€ dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba automobilových tapacírov pre rôzne typy automobilov
- dodržiavanie pracovných inštrukcií, dodržiavanie štandardov 5S
- vykonávanie práce v súlade s dokumentáciou
- informovanie vedúceho zmeny v prípade zistenia akýchkoľvek problémov
- zaznamenávanie dát a informácií podľa požiadaviek
- vykonávanie výstupnej kontroly (samokontroly) všetkých dielov a vkladanie zhodných výrobkov do prípravku, dopravníka alebo kontajnera
- overovanie kvality hotového výrobku pomocou výstupnej kontroly
- vykonávanie repasu dielov podľa nariadených pokynov
- práca na 2 zmeny - od jesene prechod na 3 zmennú prevádzku

- práca vhodná pre mužov aj ženy
- práca v malom kolektíve kolegov
- zabezpečená doprava na všetky zmeny (ŽS Nitra-firma a späť)
- SL v hodnote 4,50€/zmena
- príspevok na dopravu alebo ubytovanie
- bonus 10€ pre nefajčiarov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Je významný svetový dodávateľ komponentov pre automobilové interiéry, ktorý ponúka svojim klientom celkové služby zahŕňajúce koncepciu, dizajn, vývoj, výrobu a distribúciu stropných systémov, dverí, sedadiel a svetelných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- práca so scanerom

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4366618  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 971 EUR/mesiac