Skladník/Skladníčka s VZV! Práca v Prešove - Petrovany

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Petrovany, Petrovany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
4,95 EUR/hod.4,95€/ hod + stravné

Popis práce

Vašou náplňou práce bude:

- príjem, skladovanie a vydaj vratných obalov a nosičov pomocou zverenej techniky
- pracovník vratných obalov
- práca v recyklačnom centre, práca s lisom
- denná práca od 06:00 - 18:00, poprípade od 06:00 - 14:00
- nočná práca od 18:00 - 06:00

Ponúkame

- výplata vždy načas
- práca v stabilnej spoločnosti
- strava hradená zamestnávateľom v kantíne priamo v DC Prešov

Požadujeme

- vek od 18 rokov
- prax vítaná
- oprávnenie na riadenie motorových vozíkov tried: I/A, I/C, I/D, II/W1, II/W2

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Čitbajová
Tel.: +421915746890
E-mail: poslať životopis
ID: 4365965  Dátum zverejnenia: 26.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,95 EUR/hod.