Retrakár na jednu zmenu v Senci

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Logistický park Senec, Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 040 EUR/mesiac1040Eur brutto/ mesiac + príspevok na dopravu 70 Eur brutto/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykládka a nakládka kamiónov (ručne i pomocou VZV-retraku)
- príprava a kontrola tovaru
- ručné prebaľovanie, označovanie tovaru,
- vychystávanie tovaru podľa objednávkových listov,
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade pri práci s tovarom
- jedna zmena: pondelok až piatok od 7:00-15:30, víkendy voľné

- práca na jednu zmenu
- príspevok na dopravu 70€
- ďalšie bonusy, odmeny, kvartálne a ročné
- voľné víkendy
- v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je stabilná a známa zahraničná logistická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- skúsenosti na retraku
- zodpovedný prístup

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4365803  Dátum zverejnenia: 26.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac