Pracuj ako operátor kontroly kvality v modernom závode v Detve

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď
834 EUR/mesiacod 834€ brutto/mesiac + 15% variabilná zložka mzdy +zákonné príplatky a iné benefity

Popis práce

Chceš pracovať ako operátor kontroly kvality ? Hľadáme práve Teba.

Tvojou náplňou práce bude :
- vizuálna kontrola kovových komponentov
- triedenie vyrobených dielov
- prekladanie a prebaľovanie dielov
- testovanie komponentov

Práca na 4 zmeny v modernom výrobnom závode.

Ponúkame

- práca vhodná pre mužov aj pre ženy
- zabezpečené zaškolenie
-zabezpečená strava v závodnej jedálni
- práca v modernizovanom pracovnom prostredí
- 13. plat
- 15% variabilná zložka mzdy
- 3% príspevok zamestnávateľa do DDS
- 300€/brutto nástupný bonus (vyplatený po odpracovaní 6-tich mesiacov)
-150€/brutto bonus za odporučenie známeho (vyplatený po odpracovaní 6-tich mesiacov)

Požadujeme

- ochota pracovať na 4- zmennej prevádzke (12 hod. zmeny - 2 dni denná, 2 dni voľno, 2 dni nočná, 2 dni voľno)
- dobrý zrak
- manuálna zručnosť
- prax výhodou
- flexibilita

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Žigová
Tel.: +421905319789
E-mail: poslať životopis