Odborný predajca v oddelení záhrada

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100 + 2x ročné prémie

Popis práce

Ste nápomocný a zaujímate sa o prácu v záhradníckom sortimente?
Viete zákazníkovi poradiť, pomôcť, prípadne vyriešiť zapeklitú situáciu?
Tak poď pracovať ako odborný predajca na oddelenie ZÁHRADA.

Náplň práce:
Svojim ústretovým prístupom radíte zákazníkom na oddelení záhrada
Komunikujete so zákazníkmi a pomáhate pri výbere produktu
Riešite problémy s chladnou hlavou
Vaša znalosť v záhradkárskom a záhradníckom sortimente je pre Vás výhodou
Staráte sa o plynulý chod oddelenia a jeho udržiavanie
Staráte sa o celosezónny sortiment
Pracujete s počítačom pri vyhľadávaní sortimentu alebo objednávok

Ponúkame

Finančný príspevok na stravu
Školenie nových zamestnancov
Možnosť kariérneho rastu
Zmeny formou krátky a dlhý týždeň
Motivačné prémie

Požadujeme

-vedomosti v záhradkárskom a záhradníckom sortimente
-komunikačné zručnosti
-ústretovosť
-zodpovednosť
-samostatnosť
-minimálny vek 18 rokov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis