6,00 €/hodina, zmeny na výber, výplata ešte pred Vianocami! Vychystávanie tovaru v sklade v Ivanke pri Dunaji.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senecká cesta, Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,4 EUR/hod.5,40

Popis práce

Náplň práce:
• Kompletovanie tovaru podľa objednávok pomocou skenera
• Balenie tovaru na paletách
• Označovanie paliet - štítkovanie, zavážanie zabalených a označených paliet do
expedičnej plochy
• Práca na jednu zmenu 6:00-14:30 alebo 9:30-18:00 v sklade
Na prácu Vás zaučíme!!! Nepotrebujete prax.

Ponúkame

• príspevok na dopravu
• týždenné vyplácanie
• dlhodobá brigáda

Požadujeme

• fyzická zdatnosť
• zodpovednosť
• ochota pracovať na dve zmeny
• prax v logistike alebo v obchode vítaná

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4216741  Dátum zverejnenia: 4.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.