Vykladanie kontajnerov ručne s dopravou zdarma!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Gáň
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,82 EUR/hod.3,82

Popis práce

- práca v logistickom centre v Gáni pri Galante

Náplň práce:
- vykládka/nakládka tovaru z kamiónov,
- balenie paliet fóliou,
- triedenie tovaru,
- pomocné upratovacie práce v sklade.

Ponúkame

- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti - možnosť zaučenia
- sčítanie príplatkov ( napr. ak pracuje v sobotu nadčasovú zmenu, vyplatíme Vám príplatok za nadčas aj príplatok za prácu v sobotu.)
- výkonnostné bonusy
- doprava zo širokého okolia zdarma
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor
- hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul is.

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas) za príplatok
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára
- register trestov bez záznamu
- fyzická spôsobilosť na výkon práce
- covid test - negat.

Kontakt

Kontaktná osoba: Cyntia Kovácsová
Tel.: +421915815721
E-mail: poslať životopis
ID: 4163189  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3,82 EUR/hod.