Obchodno-technický zástupca – flexi pracovná doba, fix až 2000€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac+ provízie z predaja

Popis práce

Máte proaktívny prístup, obchodného ducha a ste orientovaný na výsledky?
Pre popredného nemeckého výrobcu a predajcu elektroinštalačného materiálu hľadáme do tímu skúseného kolegu na pozíciu Obchodno-technický zástupca pre oblasť Východné Slovensko.
Náplň práce:
- Starostlivosť o súčasných klientov
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- Samostatné riešenie a spracovanie obchodných prípadov
Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdelanie technického zamerania
- Prax na podobnej pozícii
- Užívateľská znalosť práce na PC
- Znalosť AJ výhodou
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- Ochota cestovať aj do zahraničia

Ponúkame

- Zázemie silnej prosperujúcej spoločnosti
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Provízie z predaja
- 25 dní dovolenky
- Služobný automobil i pre súkromné účely
- Služobný telefón a notebook

Požadujeme

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4162414  Dátum zverejnenia: 5.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac