Práca na pokladni v Banskej Štiavnici

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,69 EUR/mesiac4,69€/hod. + stravné lístky 4€

Popis práce

- Práca na pokladni v Banskej Štiavnici
- 4,69€/hod. + stravné lístky 4€
- Potrebný platný potravinársky preukaz.

Náplňou práce bude:
- blokovanie tovaru na pokladni, správne vydávanie hotovosti zákazníkovi
- zodpovednosť za dopĺňanie tovaru na predajnej ploche
- práca v sklade predajne
- prívetivosť a bezkonfliktný prístup k zákazníkom
- Je nutné mať platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami.

Zmeny si vyberáte podľa Vašich preferencií a možností. Možnosť privyrobenia si popri svojom zamestnaní.

- stravné lístky v hodnote 4 eur
- práca na trvalý, skrátený pracovný pomer

Požadujeme

- vek 18 rokov
- čistý výpis z registra trestov (vybavíte na ktorejkoľvek pošte)
- platný (nie viac ako 2 roky od vydania) zdravotný preukaz (vybavíte u obvodnej lekárky)
- zodpovedný prístup k práci
- skúsenosť z obchodu
- príjemné a ústretové vystupovanie
- schopnosť tímovej spolupráce
- ochota k fyzickej práci

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Fajčíková
Tel.: +421917220321
E-mail: poslať životopis
ID: 4133238  Dátum zverejnenia: 31.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,69 EUR/mesiac