Športový koordinátor

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Od 1 300 EUR/mesiac● plat: odmena vo výške 1.300 € - 1.400,00 € za kalendárny mesiac práce v dohodnutom rozsahu odpracovaných hodín (výška hodnotenia závisí od manažérskych skúseností jednotlivca) , v nasledujúcom pracovnom roku možné navýšenie o 150€ - 200€ za kalendárny mesiac. ● odmeny súvisiace s osobným výkonom + odmeny za spoločný výsledok ● náhrada za nákup opodstatnených pracovných prostriedkov vo výške 150,00 € + 15 dní na regeneráciu za kalendárny rok ● náhradu PHM a amortizáciu pri využívaní osobného automobilu na výkon plnenia predmetu zmluvy podľa dohody pracovná doba v čase 9:00 - 17:00 hod., 2x v týždni služba do 18:00 hod., občasne práca v sobotu hodnotené extra v dohodnutom rozsahu, občasný home office, v piatok možný skrátený pracovný čas ● Kancelárie: Petržalka pri Vienna gate

Popis práce

Pre nášho klienta BENITÍM detský športový klub hľadáme nového koordinátora:

Športový koordinátor koordinuje priebeh športových kurzov na školách a ďalších tréningových miestach. Dopoludnia pracuje v kancelárii, popoludní čiastočne práca v teréne priamo na prebiehajúcich kurzoch.

Pracovná náplň

● Manažment športových skupín počas školského roka
- organizovanie rozbehu kurzov: tvorba rozvrhu, modelovanie skupín, komunikácia smerom k rodičom, prenajímateľom športovísk
- zodpovednosť za plnenie tréningového plánu, logistika skupiny v rámci tréning. miesta, výbava pomôckami, dochádzka detí, naplnenosť skupiny, informovanie rodičov
● Vedenie tímu trénerov
- koordinácia a podpora trénerov, zabezpečovanie náhrad trénerov pri absencii, zaškoľovanie a vzájomné informovanie trénerov, tímové stretnutia, organizovanie školení
- priebežná kontrola tréningov v teréne - spätná väzba trénerom, výber a hodnotenie trénerov, spracovanie podkladov pre výplaty
● Organizovanie medziškolskej súťaže
● Organizácia denných táborov počas letných prázdnin

Ponúkame

zvyšovanie športovej a inej odbornej kvalifikácie - školenia
časová flexibilita
príjemný produkt - športové a jazykové kurzy pre deti, tábory
mladý, kreatívny a dynamický kolektív
flexibilné vedenie organizácie
možnosť dohody o pracovnom čase, poskytujeme home office
mobilný telefón, notebook, športové oblečenie
teambuildingy

Požadujeme

● športové vzdelanie (športová škola, pedagogická škola učiteľstvo telesnej výchovy, animátorstvo)
● organizačné schopnosti
● vodičský preukaz B, vlastné auto výhodou
● komunikačné zručnosti
● flexibilita
● vzťah k deťom
● schopnosť odtrénovať skupinu detí ( v prípade výpadku trénera)
● Microsoft Excel - užívateľská znalosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis
ID: 4109760  Dátum zverejnenia: 1.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac