Športový koordinátor

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac● plat: odmena vo výške 1.300 € - 1.400,00 € za kalendárny mesiac práce v dohodnutom rozsahu odpracovaných hodín (výška hodnotenia závisí od manažérskych skúseností jednotlivca) , v nasledujúcom pracovnom roku možné navýšenie o 150€ - 200€ za kalendárny mesiac. ● odmeny súvisiace s osobným výkonom + odmeny za spoločný výsledok ● náhrada za nákup opodstatnených pracovných prostriedkov vo výške 150,00 € + 15 dní na regeneráciu za kalendárny rok ● náhradu PHM a amortizáciu pri využívaní osobného automobilu na výkon plnenia predmetu zmluvy podľa dohody pracovná doba v čase 9:00 - 17:00 hod., 2x v týždni služba do 18:00 hod., občasne práca v sobotu hodnotené extra v dohodnutom rozsahu, občasný home office, v piatok možný skrátený pracovný čas ● Kancelárie: Petržalka pri Vienna gate

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta BENITÍM detský športový klub hľadáme nového koordinátora:

Športový koordinátor koordinuje priebeh športových kurzov na školách a ďalších tréningových miestach. Dopoludnia pracuje v kancelárii, popoludní čiastočne práca v teréne priamo na prebiehajúcich kurzoch.

Pracovná náplň

● Manažment športových skupín počas školského roka
- organizovanie rozbehu kurzov: tvorba rozvrhu, modelovanie skupín, komunikácia smerom k rodičom, prenajímateľom športovísk
- zodpovednosť za plnenie tréningového plánu, logistika skupiny v rámci tréning. miesta, výbava pomôckami, dochádzka detí, naplnenosť skupiny, informovanie rodičov
● Vedenie tímu trénerov
- koordinácia a podpora trénerov, zabezpečovanie náhrad trénerov pri absencii, zaškoľovanie a vzájomné informovanie trénerov, tímové stretnutia, organizovanie školení
- priebežná kontrola tréningov v teréne - spätná väzba trénerom, výber a hodnotenie trénerov, spracovanie podkladov pre výplaty
● Organizovanie medziškolskej súťaže
● Organizácia denných táborov počas letných prázdnin

zvyšovanie športovej a inej odbornej kvalifikácie - školenia
časová flexibilita
príjemný produkt - športové a jazykové kurzy pre deti, tábory
mladý, kreatívny a dynamický kolektív
flexibilné vedenie organizácie
možnosť dohody o pracovnom čase, poskytujeme home office
mobilný telefón, notebook, športové oblečenie
teambuildingy

● zvyšovanie športovej a inej odbornej kvalifikácie - školenia
● časová flexibilita
● mladý, kreatívny a dynamický kolektív
● flexibilné vedenie organizácie. Možnosť dohody o pracovnom čase, žiadne korporátne pravidlá.
● mobilný telefón, notebook, teambuildingy
● príjemný produkt - športové, tanečné a jazykové kurzy pre deti, tábory

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Mimovládne organizácie, občianske združenia

BENITIM detský športový klub hľadá do partie koordinátora športových trénerov.
BENITIM je už viac ako 10 rokov lídrom v inováciách v detskom nesúťažnom športe, organizuje pre širokú verejnosť autorské športové kurzy pre deti a mládež, poskytuje inovatívne športové poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Športové odborné vzdelanie , FTVŠ, pedagogické

Vodičský preukaz

B

● športové vzdelanie (športová škola, pedagogická škola učiteľstvo telesnej výchovy, animátorstvo)
● organizačné schopnosti
● vodičský preukaz B, vlastné auto výhodou
● komunikačné zručnosti
● flexibilita
● vzťah k deťom
● schopnosť odtrénovať skupinu detí ( v prípade výpadku trénera)
● Microsoft Excel - užívateľská znalosť

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4109760  Dátum zverejnenia: 1.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac