Poradíme Vám?

Práca na jednu zmenu v Senci - skladník, vodič VZV

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
940 EUR/mesiac940€ brutto/ mesiac + stravné lístky 4,00€ + príspevok na dopravu 70€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykládka, príjem, kontrola tovaru, naskladnenie, výdaj pomocou VZV i retraku, prípadne aj ručne
- správne a včasné potvrdenie sprievodnej dokumentácie, zabezpečenie jej odovzdania
- pravidelné i mimoriadne inventúry
- ďalšie skladové práce podľa pokynov nadriadeného
- 1 zmena - pondelok až piatok - 8:00-16:30

- práca na jednu zmenu
- stravné lístky v hodnote 4€
- príspevok na dopravu 70€
- voľné víkendy
- v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je stabilná a známa zahraničná logistická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- platné oprávnenie VZV preukazu, aj na retrak - VÝHODOU
- vítané skúsenosti na retraku
- spoľahlivosť, zodpovednosť

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Paulínska 20
917 01 Trnava
ID: 4106815  Dátum zverejnenia: 20.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac