Pracovník v kovovýrobe v Kráľovej nad Váhom - s príspevkom na dopravu!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacHrubá mzda je 900 - 1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojných zariadení v súlade s návodmi na obsluhu
Čítanie technického výkresu
Príprava materiálu
Voľné pracovné pozície:
obsluha plazmy
obsluha brokovačky
obsluha presuvne
obsluha lakovne:
manipulant
zvárač
obsluha zváracieho automatu
obsluha vŕtačky
obsluha kovacieho lisu

Príspevok na dopravu
Stabilná spoločnosť
Dlhodobé zamestnanie
Práca v stabilnom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním kovu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technická zdatnosť
Vlastná doprava nutná
Ochota pracovať na zmeny
Ochota učiť sa a pracovať
Dochvíľnosť
Samostatnosť
Vlastná doprava

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Z.Kodálya 787/6
924 01 Galanta
ID: 4081898  Dátum zverejnenia: 16.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac