Práca na lakovni - vhodné pre ženy aj mužov v Nitre

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Od 905 EUR/mesiac905€ + 15% variabilná zložka + príplatky podľa zákonníka práce + gastrolístky

Popis práce

Práca na lakovni na tri zmeny (ranná, poobedná, nočná)
Náplň v práce:
- kontrola laku na komponentoch (pracuje sa v čistom bezprašnom prostredí)
- dodržiavanie 5S na pracovisku
- riadenie sa pokynmi nadriadeného

Ponúkame

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť prechodu do kmeňového stavu po skúšobnej dobe
- ubytovanie a doprava zdarma
- dvojtýždňové úvodné školenie
- práca v čistom prostredí

Požadujeme

- výborná dochádzka
- dobrý zrak
- práca je vhodná pre ženy aj mužov
- predošlé skúsenosti na pozícii kontrolór kvality alebo s prácou na lakovni sú výhodou (nie podmienkou)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis