HR asistent

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1.000€ podľa skúseností

Popis práce

Náplňou práce úspešného kandidáta bude:

- spracovanie dochádzky v systéme Wega
- príprava podkladov k spracovaniu miezd
- spolupráca pri zabezpečovaní komplexnej personálnej agendy ( príprava pracovných zmlúv, ukončovaní pracovného pomeru)
- komunikácia s externími dodávateľmi
- spolupráca pri tvorbe a aktualizácii interných HR a EHS smerníc a školení
- participácia na nových HR a EHS projektoch

Ponúkame

- práca na 1 zmenu
- flexibilná pracovná doba
- zabezpečené závodné stravovanie

Požadujeme

- práca so systémom Wega
- prax vo výrobnom podniku na rovnakej pozícii vítaná

- empatia, ochota, usilovnosť
- flexibilita
- veľmi dobré komunikačné zručnosti
- zmysel pre zodpovednosť
- kreativita
- proaktivita

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
Prosíme uchádzačov, aby životopis posielali prostredníctvom doleuvedeného linku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Prednostne budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú kritériá výberu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis