Práca v priemyselnom parku na VZV - vodič/skladník (bezplatná doprava Nitra-Vlčkovce-Dolná Streda-Sereď-Trnava)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Máj 2021
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac870€-990€ + 15% variabilná zložka + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s manipulačnou technikou
- zaskladňovanie a vyskladňovanie materiálov
- vedenie jednoduchej evidencie
- kontrolova dielov pre vizuálne defekty
- práca s ručným skenerom
- dodržiavanie BOZP
- dodržiavanie 5S (sortovat, zotriedit, stale čistit, štandardizovat a sebadisciplína)
- plnenie pokynov nadriadeného
- ZABEZPEČENÁ BEZPLATNÁ DOPRAVA (Nitra-Vlčkovce-Dolná Streda-Sereď-Šintava-Šoporňa-Trnava)

- zabezpečená bezplatná doprava (Nitra-Vlčkovce-Dolná Streda-Sereď-Šintava-Šoporňa-Trnava)
- mesačný bonus do 15% základnej mzdy
- nehlučné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť preškolenia na VZV
- ubytovanie prvé 2 mesiace zadarmo
- SL v hodnote 4€/odpracovaná zmena
- poskytujeme UBYTOVANIE ( vzdialenosť od trvalého bydliska nad 70km)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť Syncreon zabezpečujúca skladové riešenia pre automobilový priemysel, je špecializovaný poskytovateľ logistických služieb globálnom priemysle. Poskytujeme vysoko prispôsobené, logistické a supply chain riešenia pre konečného zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- držiteľ preukazu na VZV (platné oprávnenie C alebo W1)
- skúsenosti s vedením VZV
- dochvíľnosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať na zmeny
- schopnosť zvládať stresové situácie
- aktuálna pracovná doba (ranná 6:00-14:15 a poobedná 14:15-22:30)
- plánovaný prechod v budúcnosti na 10 hodinové zmeny na 4 dni v týždni (ranná 06:00-16:20 a nočná 19:40-06:00)

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Štúrová 12
949 01 Nitra
ID: 4073674  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac