Operátor výroby na 3 zmeny pre automobilový priemysel _ NMnV

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
735 EUR/mesiac735 €+ odmeny, príplatky ,a bonusy = priemerne 950 € + 13. plat (+ pravidelné zvyšovanie mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na výrobnej linke pri výrobe komponentov pre posilňovače riadenia,
- Obsluha poloautomatického stroja
- Práca je vhodná pre mužov aj ženy,
- 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- Priemerný zárobok 950€/brutto mesačne
- Proces zaškolenia,
- Práca s jednoduchými poloautomatmi,
- Dodržiavanie správnych postupov a inštrukcií.

- pravidelné zvyšovanie mzdy,
- dochádzkový bonus 75 €
- príplatky za nadčas
- po 3 mesiacoch výkonostný bonus do výšky 36,75 €
- príspevok na dopravu,
- 13. plat,
- zabezpečené stravovanie na každej zmene
- iné benefity firmy: jazykové kurzy, permanentky (masáže, fittness centrum,plaváreň)
- účasť na spoločenských podujatiach firmy (Deň otvorených dverí, Family Day, Mikulášsky večierok, Vianočný večierok)

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania pošlite Váš životopis prípadne nás kontaktujte v pracovne dni medzi 8:00 a 16:00 na 421918790716
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výrobný závod sa zameriava výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 3 zmeny
- práca v stoji (možnosť striedania s pozíciami v sede)
- manuálna zručnosť

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a 30 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Spolupráca s nami vám prinesie nasledovné benefity:

- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na vašom účte,
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Palackého 31
911 01 Trenčín
ID: 4072894  Dátum zverejnenia: 2.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 735 EUR/mesiac