Dlhodobá brigáda s výberom zmien v NR

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch, Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,6 EUR/hod.4.60€/hod. + zákonné príplatky

Popis práce

Brigáda vo firme v Priemyselnom parku Dolné Hony s nástupom ihneď.
Náplň práce brigádnika:
- vykonáva základnú obsluha robota (výmena hrotov, výmeny nástrojov, kontrola pred spustením stroja),
- nakladanie a vykladanie vylisovaných komponentov na robotickú linku, automatický zvárací robot,
- vykonávanie vizuálnej kontroly kvality dielu,
- ukladanie komponentov do boxov pre uskladnenie,
- obsluha 80t a 250t lisu, v závislosti od plánu výroby sa vyrába na určitých výrobných linkách.

Ponúkame

- brigáda s nástupom ihneď,
- výber zmien,
- možný prechod do kmeňa,
- 4,60€/hod.

Požadujeme

- pozícia je vhodná pre mužov,
- manuálna zručnosť,
- pracuje sa v stoji.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4062548  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.